• 0918 111 292
  • info@byvanieprievidza.sk
  • Pondelok - Piatok: 08:00 - 16:30
  • Stretnutie dohodnúť telefonicky!
Výsledky vyhľadávania

Stolárska výroba

Vaše predstavy sa stanú skutočnosťou!

Hľadáte vhodný nábytok pre Váš dom, byt, kanceláriu, obchod? Snažíme sa našich zákazníkov zaujať rozmanitosťou a širokou škálou materiálov a farieb. Samozrejmosťou je osobný prístup ku každému zákazníkovi. Osobitný dôraz kladieme na výrobu a kvalitu prevedenia, nemenej podstatná je finálna povrchová úprava.

Prvý kontakt so zákazníkom začíname konzultáciou v našej kancelárii v Bojniciach. Klient má možnosť vidieť našu prácu a porovnať s konkurenciou. Náš kvalifikovaný pracovník ukáže klientovi všetky materiály, vysvetlí rozdiely v materiáloch, kovaniach, poradí pri ich výbere, aby bol spokojný klient aj jeho peňaženka.

Ďalším krokom je zameranie u klienta a cenová ponuka. Ak je cenová ponuka akceptovaná, nasleduje dolaďovanie detailov a objednávka. Tu už má klient svoj vysnívaný nábytok na dosah.
Pri uzavretí objednávky a zložení zálohy vo výške 40% dohodneme už len termín dopravy a montáže.

Osobné stretnutie

Osobné stretnutie je potrebné si VOPRED dohodnúť telefonicky alebo emailom. S nami ušetríte čas, ktorý by ste vynaložili na hľadanie ďalších a ďalších dodávateľov. Za prejavenú dôveru Vám poskytneme profesionálne služby a poradenstvo.

Grafické vizualizácie

Výroba

Výrobky vyrábame na mieru, od najjednoduchších až po najnáročnejšie atypické prvky.

Sme pripravení pomôcť Vám vytvoriť z vášho domu či bytu skutočne útulný domov, v ktorom budete s nadšením tráviť každú voľnú chvíľu.

Výroba moderného a dizajnového nábytku zachovávajúca dôraz na čisté línie a nadčasovosť, ak však zatúžite po vidieckom či rustikálnom prevedení nábytku s nádychom minulosti a noblesou, aj to dokážeme splniť. Kvalitné kovanie a doplnky – používame kvalitné kovanie a doplnky. Systémy závesov, výklopov, vnútorného členenia BLUM, HETTICH, HAFFELE sú zárukou vysokej kvality a spokojnosti aj najnáročnejších klientov. Bohatý výber materiálov a farieb – dôraz kladieme na výber kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov a farieb. Vyrábame z DTD dostupných na trhu, takisto zo širokej ponuky dýh. Povrchová úprava je podľa želania zákazníka, či už je to olejovanie, morenie pozitívnymi moridlami alebo lakovanie.

V nábytkárskom sektore pracujeme so širokou paletou dekorov značky EGGER, PERFECT SENSE, SMART SURFACE, PFLEIDERER. MDF- dosky, využívame na kreatívnu výrobu nábytku v tisícoch odtieňov RAL a NCS vzorkovníkov.

Cesta k vysnívanému cieľu sme radi, že ste navštívili našu stránku, je to štart k Vášmu vysnívanému nábytku. Radi Vás privítame aj v našej kancelárii, kde dotiahneme Vašu predstavu do dokonalosti. Samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo pred aj počas výroby, pričom má zákazník možnosť nahliadnuť do výrobného procesu a tým sa podieľať na konečnom vzhľade svojho produktu.

Sekcie

  • Kuchynské linky – kuchyne na mieru, moderné, vidiecke, rustikálne, striekané, akrylátové, patinované, matné, vo vysokom lesku….Výber je len na Vás
  • Jedálenské stoly – pri výbere kuchyne alebo obývacej zostavy rieši zákazník väčšinou aj výber stola. Vieme vyrobiť stôl, ktorý bude dokonale ladiť s Vašou kuchyňou alebo obývačkou.
  • Vstavané šatníky – vstavané šatníky sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderného bývania. Široký výber dekorov, madiel, doplnkov sú zárukou Vašich splnených predstáv.
  • Obývacie zostavy – osobitnou kategóriou sú aj obývačky kde strávite príjemné chvíle s rodinou. Ak má klient už predstavu o obývačke snažíme sa naplniť jeho očakávania, ak ešte stále nie je rozhodnutý, pomôžeme a vizuál navrhneme.
  • Kúpeľňový nábytok – skrinky pod umývadlá, police – striekané, dyhované a iné doplnky do Vašej kúpeľne
  • Detské a študentské izby – krásny, farebný nábytok do detskej izbičky je snom každého dieťaťa alebo študenta, postele, šatníky, komody, písacie stoly – vyrobíme presne na mieru podľa Vášho výberu.

Kuchynské linky
na mieru

S nami už nemusíte len snívať o modernej kuchyni!

Pozrite si naše kuchynské linky vyrobené podľa požiadaviek našich zákazníkov na mieru. 

Ostatné sekcie vyrobené
na mieru

Zariaďte si s nami Vašu domácnosť!

Výber je na Vás, či sa už rozhodnete pre spálňové alebo obývacie zostavy, vstavané šatníky, kúpeľňové zostavy, jedálenské stoly a iné.

Skrine do predsiene vyrobené
na mieru

S nami je naozaj z čoho vyberať!

Pozrite si naše skrine do predsiene vyrobené podľa požiadaviek našich zákazníkov na mieru. 

Služby

Každý priestor, každá miestnosť má svoj špecifický účel.

My Vám preto ponúkame kvalitný nábytok do každej miestnosti domu, bytu, kancelárie či obchodu. Počnúc kuchynskou linkou, vstavanými skriňami, knižnicami, cez kúpeľňový nábytok, vybavenie detských izieb či spálne, vybavenie kancelárií, šatní a pod. Vieme Vám zariadiť interiér domu doslova “na kľúč“. Nie je pre nás problém prispôsobiť zariadenie domácnosti v čo najväčšej možnej miere Vašim predstavám. Nábytok Vám vyrobíme moderný, minimalistický, v jednoduchých a čistých líniách, no taktiež aj rustikálny, vidiecky, kde krásne vynikne štruktúra a kresba dreva. Vďaka technológiám pracujeme presne, rýchlo a kvalitne.

Porovnaj zoznamy