• 0918 111 292
  • info@byvanieprievidza.sk
  • Pondelok - Piatok: 08:00 - 16:30
  • Stretnutie dohodnúť telefonicky!
Výsledky vyhľadávania

Referencie

Kanianka - Pánsky háj
Majitelia domu
Komunikácia, detaily, odbornosť, poradenstvo, systém práce, zapájanie do procesu výstavby – nič nemôžeme tejto spoločnosti vytknúť a som rád, že náš nový dom v Kanianke budeme mať práve od ich. Tých výhľadov z terasy na okolitú dolinu sa neviem dočkať.
Riverside A-B
Majitelia bytu
Nedávno sme si rezervovali byt v projekte Riverside A-B. Aktuálne už s pomocou dizajnérky spoločnosti Bývanie Prievidza riešime zariadenie bytu nábytkom. Je super, že byt vieme dotiahnuť do finále s touto jednou firmou a nemusíme zháňať jednotlivých majstrov.
Lúčky B
Majitelia bytu
Nič nie je pre nás aktuálne krajšie ako vedomie, že na našom novom bytíku na Lúčkach sa maká takmer 7 dní v týždni a budúce leto si budeme vychutnávať plnými dúškami na našej novej terase s krásnym výhľadom na Bojnice :))
Lúčky B
Majitelia bytu
Byt v projekte Lúčky B sme kupovali medzi poslednými. Je pravda, že sme dlho s kúpou „otáľali“, dnes však naše rozhodnutie neľutujeme. Škoda, že sme nekúpili ešte jeden :))
Lúčky B
Majitelia bytu
Na byt v projekte Lúčky B sme síce čakali dlhšie ako sme plánovali avšak dnes už konečne bývame a nový byt si naplno užívame.
Kanianka - Pánsky háj
Majitelia bytu
Tešíme sa na nové bývanie v Kanianke :))
Castle_residence
Majiteľka bytu
Oceňujem snahu developera stavať nové bytové domy v lokalitách, ktoré prinesú skutočne pôžitok z bývania. Výnimkou nie je ani Castle_residence, ktorý sa stal našim novým domovom. Rovnako oceňujem aj TOP servis kancelárie pri riešení všetkých detailov a požiadaviek.
North_residence
Majitelia bytov
North_residence patrí k bytovkám, ktoré podľa nášho uváženia patria k najkrajším, ktoré developer postavil. Vďaka tejto bytovke vieme prostredníctvom bytov, ktoré sme si kúpili poskytnúť komfortné bývanie nájomníkom, ktorých v nich
máme.
Dream_residence
Majitelia bytu
S kúpou bytu v bytovke Dream_residence sme dlho váhali, nemali sme doposiaľ skúsenosť s takouto formou kúpy bytu. Toto rozhodnutie však neľutujeme, nakoniec všetko vyšlo tak ako nám bolo povedané už pri úvodných stretnutiach a dnes bývame v útulnom novom byte.
Lux
Majitelia bytu
Naša rodina patrí k majiteľom prvých bytov, ktoré spoločnosť Bývanie Prievidza, s.r.o. v Prievidzi postavila. Aj napriek menším nedokonalostiam sa nám aj s odstupom času býva výborne a pracovníci spoločnosti sú vždy k dispozícii keď potrebujeme v rámci opráv niečo vykonať – predsa len ide stále o novostavbu
Castle_residence
Majitelia bytu
V prvom rade sa chceme poďakovať celej kancelárii spoločnosti Bývanie Prievidza s.r.o. za veľmi príjemný a profesionálny prístup pri vybavovaní všetkých záležitostí týkajúcich sa výstavby, úprav, dokončenia a odovzdania bytu v Castli. Aj keď došlo k miernemu zdržaniu čo sa týka odovzdania bytu (nie vinou developera), z nového bytu sa o to viac tešíme.
Castle_residence
Majiteľ bytu
Nemám čo vytknúť. Bytovka je stále novostavbou kde ešte párkrát bude nutné niečo doopraviť kvôli tomu, že stavba stále „pracuje a sadá“. To ale nepovažujem za problém.
Calvin_residence
Budúci majitelia
V byte síce ešte nebývame, ale už teraz sa neskutočne naň tešíme! Bytovka vyzerá parádne!
Dream_residence
Majiteľ bytu
V Dream_residence mám byt, ktorý som kupoval investične. Nájomcovia sú spokojní.
Calvin_residence
Budúci majitelia
Keďže ešte s priateľom bývame v nájomnom byte, na náš nový spoločný domov sa veľmi tešíme 😊
Bytovka vo Veľkej Čausi
Nájomca
Nájomný byt vo Veľkej Čausi – čisté, príjemné bývanie. Oceňujem, že prenajímatelia dbajú na výber nájomníkov, predchádza sa tak zbytočným konfliktom medzi nájomcami.
Bytovka vo Veľkej Čausi
Nájomcovia
Bývanie vo Veľkej Čausi si musíme len pochvaľovať. Veľmi si vážime aj promptné riešenie akýchkoľvek problémov, ktoré sa vyskytnú.
North_residence
Majitelia bytu
Bývanie v North_residence sme si zamilovali hneď ako sme videli výstavbu a vizualizáciu projektu. Tiché, pokojné bývanie s krásnym výhľadom. Aj keď je trošku ďalej od mesta tak neľutujeme.
Castle_residence
Majitelia bytu
Byt s krásnym výhľadom na Prievidzu, opaľovanie sa a kávičkovanie na terase...jednoducho pokoj a pohoda.
Lux
Majiteľ bytu
Bývať v Luxe je super. Všade to mám blízko, nemenil by som.
Lúčky
Majitelia bytu
Tešíme sa na nový byt v projekte Lúčky. Oceňujeme možnosť nastaviť si elektroinštaláciu (osvetlenie, vypínače, zásuvky) podľa našich požiadaviek. Páni elektrikári sú veľmi milí a maximálni profesionáli
Lúčky
Majitelia bytu
Na spoločnosť Bývanie Prievidza sme počuli dobré ohlasy a potvrdili sa nám. Kupujeme byt v projekte Lúčky a veríme, že budeme rovnako spokojní ako majitelia bytov v iných projektoch
Riverside
Majitelia bytu
Dlho sme uvažovali nad bytom v projekte Riverside. Nakoniec sme si rezervovali dvojizbové byty. Určite to bola dobrá voľba a naši budúci nájomníci budú spokojní
Nováky Bernoláková
Majitelia bytu
Bývanie v novej bytovke na Bernolákovej ulici si pochvaľujem. Kým sa celý chod bytovky zabehol tak to trvalo síce dosť dlho ale dnes sme už zohratá partia nájomníkov a sme radi, že sa nám jeden z bytov ušiel.
Riverside C-D
Majiteľ bytu
Čakal som trošku dlhšie kým mi byt odovzdali ale oplatilo sa. Krásny, slnečný 2i byt. Teším sa na nový začiatok v mojom živote!
Riverside C-D
Majitelia bytu
Sme mladá rodinka a nevedeli sme sa dočkať na náš nový 3i byt s krásnym výhľadom na Bojnický zámok. Doťahovanie detailov v interiéry bolo náročné avšak všetko sme nakoniec zvládli a dnes už spokojne bývame.
Riverside A-B
Majiteľ bytu
Do projektov tejto spoločnosti som investoval už nie raz a vždy sa oplatilo. Nájomcovia sú spokojní a ja tým pádom tiež.
Riverside A-B
Majitelia bytu
Odovzdanie bytu trvalo dosť dlho aj keď viem, že nie vinou predajcu. Sme radi, že dnes už je byt náš. Postupne zariaďujeme a verím, že do leta už budeme aj bývať.

Porovnaj zoznamy