• 0918 111 292
 • info@byvanieprievidza.sk
 • Pondelok - Piatok: 08:00 - 16:30
 • Stretnutie dohodnúť telefonicky!
Výsledky vyhľadávania
Novinka
Pripravujeme
V predaji

Apartmány Bojnice

Obľúbené
Novinka
Pripravujeme
V predaji

Prehľad

 • Pridané:
 • 20 mája, 2024
 • Rok vybudovania:
 • Cenová ponuka v kancelárii

Apartmány Bojnice – Apartmány pod zámkom

Hľadáte príjemné a zároveň moderné miesto na oddych alebo rozmýšľate nad investovaním do nehnuteľností ? Už nemusíte hľadať!


Predstavujeme Vám moderný komplex 82 apartmánov v lukratívnej časti Bojníc vo vzdialenosti od Bojnického zámku cca 5-8min chôdze.

So zúročením našich skúseností z predošlých projektov sme pre vás pripravili bezstarostnú investíciu so všetkými službami na jednom mieste pre plnohodnotný a bezstarostný pobyt majiteľov, ako aj ich hostí.

 

Bezstarostná investícia

Pre majiteľov apartmánov je k dispozícii možnosť využiť komplexnú službu správy apartmánov. To znamená: žiadne starosti s ubytovaním klientov, s ich odubytovaním (online rezervačný systém), s upratovaním či samotou réžiou apartmánového domu. Samozrejmosťou je flexibilný majiteľský pobyt bez obmedzenia obdobia. Čerešničkou je však možnosť získať pasívny príjem z prenájmu apartmánov a 24h online prehľad vyťaženosti apartmánov.

Parkovanie

Pohodlne zaparkujete svoje auto v podzemnej garáži a výťahom sa dostanete na každé podlažie. V apartmánovom komplexe bude dostupných 90 parkovacích miest v podzemnej garáži.. Ponúkame možnosť získať viac parkovacích miest pre apartmán.

Vybavenie apartmánu a terasa

Naším cieľom bolo vytvoriť komplexný, funkčný a nadčasový návrh interiérov.

 • Rektifikované obklady a dlažby kúpeľní vrátane sanity
 • Dizajnové avšak praktické kuchyne so spotrebičmi a vstavaný nábytok na mieru
 • Zvuková izolácia medziapartmánových priečok
 • Pohodlné sedacie súpravy s rozkladom a plnohodnotným matracom, určené na každodenné spanie
 • Postele v spálňach s matracmi a nočnými stolíkmi
 • Prvotriedne plastové okná s izolačným trojsklom
 • Smart TV v závislosti od typu apartmánu
 • Kúrenie a klimatizácia na diaľkové ovládanie

 

Menšie apartmány sú členené na obývačku spojenú s kuchyňou a kúpeľňu s WC. V prípade väčších apartmánov sú tieto apartmány členené na dennú časť, nočnú časť a kúpeľňu s WC. Samozrejmosťou sú podlahové kúrenie, bezpečnostné dvere, klimatizácia, osvetlenie a súkromie vám zabezpečia aj externé žalúzie. Príjemné posedenie s výhľadom na Bojnický zámok alebo prievidzskú panorámu zabezpečuje vonkajšia terasa.

      Wellness a fitness

Nájsť si chvíľku času na oddych je niekedy zložité, na tomto mieste to však nebude žiaden problém. Súčasťou apartmánového komplexu je fitness centrum a wellness, v ktorom nájdete to, čo potrebujete. Určite vám padne vhod príjemný relax a odstrihnutie sa od každodenných starostí.


Vyhľadávaná lokalita

Vzhľadom na charakter využívania apartmánov (najmä turistami) je užívanie vhodné na krátkodobé pobyty, nie na trvalé bývanie. Kúpou apartmánu sa stávate majiteľom nehnuteľnosti v jedinečnej časti strednej Európy s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. Apartmánový komplex sa nachádza 3 – 7 minút chôdzou peši od Bojnického zámku.

Bojnice sa hemžia krásnymi miestami a atrakciami. Neodmysliteľnou súčasťou je obhliadka Bojnického zámku. Jeho zákutia ponúkajú širokú paletu možností na vytvorenie spomienkových fotografií a rovnako tak sa môžete obdarovať aj spomienkovými predmetmi. Hneď vedľa zámku sa môžete ísť pozrieť na nespočetné množstvo rôznych živočíchov obývajúcich zoologickú záhradu. Čarokrásnu prechádzku cez deň aj večer zažijete v prostredí priľahlých kúpeľov. Samotné námestie ponúka plno možností na posedenie pri káve či pohári vína. V letom období vám toto posedenie spríjemnia rôzne podujatia, ktoré sa na námestí konajú. Deti dostanú možnosť zabaviť sa v neďalekom Dino parku, máte možnosť prejsť sa s nimi na vyhliadkovú vežu Čajka v oblakoch alebo preskúmať s nimi aj Múzeum praveku. Turistike sa taktiež medze nekladú. Či už využijete značené cyklotrasy, alebo sa vydáte peši na niektorý z okolitých vrchov, odmenou na konci budú krásne výhľady na scenériu Hornej Nitry.

Na webstránke nižšie si zároveň viete pozrieť  nákresy pôdorysov apartmánového komplexu, ktoré z apartmánov už sú rezervované a ktoré sú ešte k dispozícii na predaj.

Môžete navštíviť aj našu webstránku www.apartmanypodzamkom.sk

Chceli by ste sa o predaji dozvedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky +421 918 111 292 alebo e-mailom info@byvanieprievidza.sk

 

Mesto:
Oblasť:
PSČ: 97201
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
Nehnuteľnosť Id: 21034
Parkovanie
Parkovacie miesto
Počet izieb
1-izbový
2-izbový
Typ novostavby
Apartmán
Ďalšie funkcie
Fitness
Wellness

Ing. Mária Danová

Project manager

Kontaktujte ma

  Mapa

  Porovnaj zoznamy

  Ing. Mária Danová